what's going on

hiatus 7.-17.8.2015

6. srpna 2015 v 19:44 | Nienna
Vím, že tu nejsem až tak aktivní i normálně, ale teď tu vážně nějakou tu dobu nebudu - chystám se na dovču k Mácháči a hodlám se vyhnout jakékoliv elektronice (no dobře, možná fb si občas zkontroluju :D). Takže tu asi těch 10 dní nebudu, nevím přesně. Tohle je hlavně info pro ty, co by si chtěli objednat nějakou grafiku nebo layout (zde), napsat mi klidně můžete, ale počítejte s tím, že se k tomu dostanu až později.
Tak jo, to je asi všechno. Až přijedu, tak se ozvu :)

what's going on #02

4. června 2015 v 17:28 | Nienna
Ahojte, tak se zase hlásím.. Nějak mě začalo bavit tvořit gify, takže ty se zdeš teď budou objevovat častěji. Klidně si napište, z kterého videoklipu, bych měla udělat gify. Jinak právě teď pracuji na free layoutu s Kristen Stewart a ráda bych udělala i nový design pro tento blog. Ale uvidím, jak to budu stíhat. A o velkých prázdninách možná otevřu i objednávku layoutů, ale píšu, že jen možná, jelikož vážně nevím, jak to časově budu stíhat. No, uvidím. Pokud byste o design někdo měl zájem už teď, tak stačí napsat na ask a třeba se nějak domluvíme :) To samé se týká i těch gifů :)
Jinak, pokud máte rádi hudbu, tak budu ráda, když podpoříte moji fb stránku - Hudební novinky, kterou často aktualizuji a můžete tam najít opravdu hodně hudebních novinek. Stránka je zde.

Takže nejdřív se asi ozvu s tím free layoutem Kristen, a pak uvidím - abych pak zas neslibovala něco, co nestihnu splnit.

what's going on #01

2. května 2015 v 1:43 | Nienna
Tak trochu bych tu chtěla zavést novou rubriku, kde bych se mohla vypsat. Hlavně o tom, co se děje, jestli něco na blog chystám a tak.
První tedy napíšu něco k tomtuo blogu - ano, něco chystám, teď jsem dokončila free layout s Lucy Hale (menší ukázka zde) a odpoledne ho akorát rozřežu a dám na deviantart a tak - pak už ho dám sem ke stažení. Jinak taky uvažuji nad tím, že otevřu objednávku, třeba by se našel, kdo by chtěla udělat design ode mě a já teď mám celkem čas, takže bych snad pár layoutů zvládla udělat.
A layouty stále dělám ve Photofiltru, ale zatím mi to i docela vyhovuje, na nic si nestěžuje. Každopádně. Koncem léta bych měla dostat notebook, takže tam bych si zkusila naistalovat photoshop a uvidím, jak rychle se v něm zorientuju, pak bych totiž designy a grafiku chtěla dělat v něm.
Mimo ten layout s Lucy a možné otevření objednávky layoutů neplánuji na tomto blogu skoro nic. Nějak na něj nemám čas. Více se věnuji knížnímu blogu a navíc píšu i pro nějaké weby, což mám jako brigádu, takže na layouty a WoU mi nezbývá moc času. Ale i tak bych to chtěla napravit a nějaký ten čas na layout si vyhradit. Grafiku zatím nechávám stranou, jelikož ty designy mě zkrátka baví víc. Asi udělám zase kupu free designů, jelikož těch objednávek se celkem bojím (jestli se vůbec někdo přihlásí).
No nic, konec povídání o ničem. Možná zas někdy příště v téhle rubrice.

 
 

Reklama